Четвер, 13.05.2021, 05:43
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 60

Посібники

_1_2_3_

Формат: RAR
Розмір:
1,3 Мb
Автор:
невідомо
Мова:
укр.
Текст:
doc

6> "Методичка по MS Word

   Навчальний посібник (підручник) по темі MS Word. У книзі зрозуміло та просто даються основи роботи з програмою Word. Матеріал буде зручно використовувати учням та студентам вдома для самонавчання. Дана книга містить багато малюнків та питань для контролю процесу навчання.
 

Формат: RAR
Розмір:
2 Мb
Автор:
невідомо
Мова: укр.
Тексту:
doc

7> "Методичка по MS Excel"   

    Навчальний посібник (підручник) по темі MS Excel. У книзі зрозуміло та просто даються основи роботи з програмою Excel. Матеріал буде зручно використовувати учням та студентам вдома для самонавчання. Дана книга містить багато малюнків та питань для контролю процесу навчання.
 

Формат: RAR
Розмір:
2 Мb
Автор:
невідомо
Мова:
укр.
Текст:
doc

8> "Методичка по MS Access" 

   Навчальний посібник (підручник) по темі MS Access. У книзі зрозуміло та просто даються основи роботи з програмою Access. Матеріал буде зручно використовувати учням та студентам вдома для самонавчання. Дана книга містить багато малюнків та питань для контролю процесу навчання.
 

Формат: RAR
Розмір:
17 Мb
Автор:
О.Бодрик, О.Захар, Ж.Потапова
Мова:
укр.
Текст:
pdf

9> "ДПА з інформатики-2010" 

   Збірник містить завдання для державної підсумкової атестації з інформатики, подані у формі підсумкових контрольних робіт. У посібнику наведені 30 варіантів робіт, критерії оцінювання та бланк відповідей учня. Книга буде корисною при підготовці контрольних та самостійних робіт, тестування та опитування учнів.
 

Формат: RAR
Розмір:
44,2 Мb
Автор:
Б.Артанов
Мова:
рос.
Текст:
pdf

  

10> "Web-мастеринг без посторонней помощи"

   Ви бажаєте швидко стати Web-майстром? Тоді ця
книга для Вас. Вона навчить Вас техніці Web-мастерингу, почавши з найпростішого Web-сайту до професійного Інтернет-порталу. Після читання книги, мови HTML, JavaScript та PHP стануть для Вас простими та зрозумілими інструментами «будівника» Web-сайту. Також Ви навчитесь розміщувати свої Web-сайти в Інтернеті та багато чого іншого.
 

_1_2_3_