Четвер, 13.05.2021, 07:05
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 60

Посібники

_1_2_3_

Формат: RAR
Розмір:
10,2 Мb
Автор:
В.Фаронов
Мова:
рос.
Тексту:
djvu

1> "Turbo Pascal в подлиннике"

   В книзі міститься найповніша інформація по програмуванню в середовищі Турбо Паскаль 7.0 корпорації Borland®. Матеріал викладається від простого до складного, що дає можливість вивчити систему програмування початківцю та поповнити свої знання досвідченим програмістам.
 

  

Формат: RAR
Розмір:
57,7 Мb
Автор:
В.Пьостріков, А.Маслобоєв
Мова: рос.
Текст:
pdf

2> "Delphi на примерах" 

   Тут викладені основи програмування в середовищі Delphi, починаючи від складання програм в Turbo Pascal 7.0 і Object Pascal. Особлива увага приділена
програмам для рішення задач із вищої математики. Розглядаються всі етапи створення проекту в Delphi, від розробки інтерфейсу до особливостей роботи із вже написаною програмою. Приведені готові проекти для допомоги в освоєнні нових знань. до всіх завдань в книзі приведені відповіді та рішення.
 

Формат: RAR
Розмір:
21,7 Мb
Автор:
С.Паріжскій
Мова:
рос.
Текст:
pdf

 

3> "Delphi. Учимся на примерах" 

   Ця книга докладно розкриває секрети створення програм для мереж, різних жартівливих програм, простих іграшок, деяких корисних приложень та їх розробка в стилі Windows XP. Для більшого розуміння тексту програм кожний приклад містить коментарі. Книга орієнтована як на тих, хто вже має досвід створення програм в Delphi, так і на початківців.
 

Формат: RAR
Розмір:
1,5 Мb
Автор:
А.Гуржій, В.Бондаренко, О.Співаковський, Ш.Ягіяєв
Мова:
укр.
Текст:
pdf

4> "Міжнародні олімпіади з інформатики"

    У посібнику описані правила проведення олімпіад з інформатики, організаційні питання проведення змагань, механізми та принципи відбору задач. Розглянуто і проаналізовано завдання Міжнародних олімпіад з інформатики різних років, приведено рекомендації до розв'язування олімпіадних задач та їх рішення.
 

Формат: RAR
Розмір:
2,91 Мb
Мова: укр.
 

 

5> "Методика викладання інформатики" 

   Для вчителів від професіоналів. Два електронних підручники, в яких детально, по темам розписана методика викладання інформатики в школі. Це не старі навчальні посібники, а розробка методичних рекомендацій по темам сучасних шкільних програм. Книги дуже корисні для молодих вчителів та й вчителям із стажем буде що почитати та вибрати для своєї практики.
 

_1_2_3_