Понеділок, 02.08.2021, 12:25
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 61
Автор Visnik, Опубліковано: Травень 31st, 2016

    31 травня в залі Переяслав-Хмельницького районного будинку культури (Київська область) урочисто вітали медалістів-випускників та школярів району, які стали переможцями обласних етапів всеукраїнських учнівських олімпіад, інтелектуальних і творчих конкурсів, спортивних змагань. Цьогоріч традиційне свято обдарованих дітей мало назву “Зірки надії”.

    До організації свята долучився його постійний меценат, власник фермерського господарства “Геркулес” – Віктор Шеремета. Завдяки його підтримці усі обдаровані учні та їхні наставники отримали грошові винагороди.

    Голова райдержадміністрації Андрій Пряхін, очільник райради Петро Качкалда та Віктор Шеремета привітали насамперед медалістів. З найвищою відзнакою закінчили школу Тетяна Галенко (Великокаратульська ЗОШ), Альона Дідичук (Циблівська ЗОШ) та Наталія Шинкар (Гланишівське НВО). Срібні медалі в Аліни Бовкун (Дівичківська ЗОШ) та Юлії Черненко (Пристрімська ЗОШ). Медалісти отримали почесні грамоти й грошові премії, відповідно по 500 і 400 гривень.


Івана Козія вітає керівництво району

    Почесними грамотами і преміями відзначили 14 школярів, які здобули 16 нагород у обласному етапі всеукраїнських учнівських олімпіад та по одному учню-дипломанту першої Всеукраїнської олімпіади з графічної підготовки імені Віктора Сидоренка та ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Дипломанти ІІІ ступеня отримали премії в розмірі 200 гривень, ІІ ступеня – по 250 гривень, а І ступеня – по 300 гривень.


Аделіна Герасимова зайняла 1 місце на обласному етапі олімпіади з німецької мови

    По дві нагороди мають учениця Великокаратульської ЗОШ Тетяна Галенко (2 місце в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, секція “Фольклористика” та 3 місце в обласному етапі олімпіади з правознавства), 10-класник Хоцьківської ЗОШ Іван Козій (2 місце в обласному етапі олімпіади з трудового навчання та 3 місце – з інформатики), 9-класниця Світанківського НВО Ольга Максимчук (2 місце в обласній олімпіаді з української мови та літератури і 3 місце – з російської мови та літератури). Лише одна учениця з району – випускниця Аделіна Герасимова із Хоцьківської школи – зайняла 1 місце на обласному етапі олімпіади з німецької мови.

    У цьому році відділом освіти започатковані чотири особливі відзнаки в номінаціях “Інтелект року”, “Відкриття року”, “Кращий вчитель року” та “Школа року”. За інтелектуальні здобутки відзначили Тетяну Галенко, яка за роки навчання здобула 5 нагород у обласних етапах олімпіад. Відкриттям року став учень 9 класу Дем’янецької школи Владислав Погребний, який здобув 3 місце у першій Всеукраїнській олімпіаді з графічної підготовки імені В. Сидоренка. Кращим педагогом у цьому році назвали вчителя інформатики Хоцьківської школи Валерія Івлєва, який підготував 4 переможців обласного етапу олімпіади. А школою року визнали Хоцьківську ЗОШ, яку очолює Оксана Бузницька. Вихованці цього закладу вибороли 8 нагород.


Особливі відзнаки від Таміли Дубини одержали Оксана Бузницька, Тетяна Галенко, Владислав Погребний та Валерій Івлєв

    Привітали і талановитих вихованців позашкільних закладів Переяславщини, які малюють, фотографують, ведуть екологічно-дослідницьку роботу, виготовляють красиві вироби і достойно представляють район у області. Дев’ятьох переможців обласних етапів інтелектуальних і творчих конкурсів нагородили преміями: дипломанти ІІІ ст. – по 150 грн., ІІ ступеню – по 200 грн., за 1 місце – по 250 грн. Грошові відзнаки, відповідно по 100, 150, 200 гривень, одержали 11 учнів, які показали високі результати в спортивних змаганнях обласного рівня. А волейбольній команді дитячої юнацько-спортивної школи, в якій грають учні Жовтневої і Великокаратульської шкіл, вручили додатковий приз – два м’ячі.

    Подяками і грошовими преміями у розмірі 200 гривень відзначили і наставників обдарованих учнів, загалом 22 вчителя і 8 тренерів. Особливої шани заслуговують педагоги, які підготували двох і більше переможців. Це вчитель інформатики Валерій Івлєв і вчитель німецької мови Ольга Нога із Хоцьківської школи, вчитель інформаційних технологій Людмила Батрак із Дем’янецької ЗОШ та вчитель української мови та літератури і російської мови Катерина Гавриленко зі Світанківського НВО.

    Вітальні номери від вокалістів Андрія Мосієнка, Дар’ї Прокопенко, гумористки Аліси Арбузової та танцювальних колективів “Фаворит” і “Денс Лайф” прикрасили це свято.

Юлія Строчинська
Фото автора

805 total views, 29 views today