Четвер, 13.05.2021, 06:16
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 60

Посібники

_1_2_3_

Формат: RAR
Розмір:
490 Кb
Автор:
В.Зелінський
Мова:
рос.
Текст:
exe

11> "Учебник по Turbo Pascal 7.0" 

    Електронний посібник (підручник) по мові програмування Turbo Pascal 7.0. Докладно описуються всі конструкції мови та етапи написання програм. Багато прикладів та завдань для самостійного виконання.
 

Формат: RAR
Розмір:
1,6 Мb
Автор:
невідомо
Мова:
укр.
Текст:
doc

12> "Практичні роботи по MS Excel"   

   Добірка практичних робіт по Excel (10 робіт). Докладно розписана теорія та цікаво підібрані завдання для учнів. Можна використовувати на уроках інформатики.
 

Формат: RAR
Розмір:
17,3 Мb
Автор:
А.Стоян
Мова:
рос.
Текст:
djvu

13> "Настройка и обслуживание компьютера"   

   Якщо ви хочете навчитися самостійно настроювати свій комп'ютер та вирішувати всі  проблеми, які виникають при його використанні - тоді ця книга для вас. Прочитавши її, ви зможете під'єднувати до ПК різні пристрої, підвищувати продуктивність роботи різних його вузлів, обслуговувати своє "залізо", щоб воно не ламалося,  а приносило вам задоволення та втіху.
 

Формат: RAR
Розмір:
3,8 Мb
Автор:
Н.В.Морзе, В.П.Вембер, О.Г.Кузьмінська
Мова:
укр.
Текст:
pdf

 

14> "Інформатика. 10 клас. Стандарт"   

   Перші 115 сторінок нового підручника викладання інформатики в 10 класі (рівень стандарту). Качайте самі та розкажіть учням. Вчитися потрібно вже зараз, навіть поки немає книжок.
 

Формат: RAR
Розмір:
18,5 Мb
Автор:
К.П.Рец, Р.Г.Прокди, М.И.Рыжкова
Мова:
рос.
Текст:
djvu

 

15> "Как восстановить файлы и данные  

   В цій книзі ви знайдете відповіді на питання про відновлення втраченої інформації. Ви дізнаєтесь як відновити файли з жорсткого диску чи флешки, повернути видалені фотографії з цифрового фотоапарату, прочитати та витягнути дані з "глючних" дисків, відновити дані з мобільного телефону (навіть із SIM-карти) та багато чого іншого. Погодьтеся, хоч раз ви хапалися за серце, побачивши, що файли зникли. Тепер прочитайте цю книгу та не втрачайте надії.
 

_1_2_3_